Società Dante Alighieri

Regioni Minerarie del Limburgo Comitato Sittard-Geleen

SocietàDante Alighieri

home vereniging & bestuur taallessen fotoalbums overige comitati links contact
SocietàDante Alighieri

Voorzitters en secretarissen Dante Comitati

 

Nederland kent 15 comitati, te weten: Amersfoort, Amsterdam, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Friesland, Groningen, Haarlem, Leiden/Den Haag, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Sittard-Geleen, Twente, Utrecht.

AMERSFOORT

URL: www.dante-amersfoort.nl
Voorzitter: dhr. Rob Vroom
voorzitter@dante-amersfoort.nl
Secretaris: secretaris@dante-amersfoort.nl
Facebook: https://www.facebook.com/DANTEAMERSFOORT/

AMSTERDAM
URL: www.dante-amsterdam.com
Voorzitter: dhr. Eric Moormann
voorzitter@danteamsterdam.nl
Secretaris: secretaris@danteamsterdam.nl
Facebook: https://www.facebook.com/Dante-Alighieri-Amsterdam-1587465004842278/

DEVENTER
URL: www.dantedeventer.nl
Voorzitter: mw. Martina van Vloten-de Haas
Contactformulier: https://dantedeventer.nl/contactformulier

DORDRECHT
URL: www.dantedordrecht.nl
Voorzitter: dhr. Luigi Barone
l.barone@gmail.com
Secretaris: pronto@hccnet.nl

EINDHOVEN
URL: www.danteeindhoven.nl
Voorzitter: mw. Janneke Bruintjes
janneke.bruintjes@danteeindhoven.nl
Contact: info@danteeindhoven.nl
Facebook: https://www.facebook.com/danteeindhoven/

FRIESLAND
URL: www.dantefriesland.nl
Contact: comitato@dantefriesland.nl

GRONINGEN
URL: www.dantegroningen.nl
Voorzitter: mw. Jacobien Schlecht
Contact: dantegroningen@gmail.com

HAARLEM
URL: www.dantehaarlem.nl
Voorzitter: dhr. H. Baartman
Secretariaat: info@dantehaarlem.nl

LEIDEN/DEN HAAG
URL: www.dante-alighieri.nl
Voorzitter: dhr. Jan Spoelstra
janspoelstra@xs4all.nl
Secretariaat: segretario@dante-alighieri.nl

MAASTRICHT
URL: www.dante-maastricht.nl
Voorzitter: Ton van Leeuwaarden
voorzitter@dante-maastricht.nl
Secretariaat: secretariaat@dante-maastricht.nl
Facebook: https://www.facebook.com/DanteMaastricht/?ref=ts&fref=ts

NIJMEGEN
URL: www.dantenijmegen.nl
Voorzitter: mw. Carla Rita Palmerino
c.palmerino@ftr.ru.nl
Secretariaat: info@dantenijmegen.nl
Facebook: https://www.facebook.com/dantenijmegen?fref=ts

ROTTERDAM
URL: www.danterotterdam.nl
Voorzitter: dhr. Gerard Gerding
Contact: info@danterotterdam.nl
Facebook: www.facebook.com/DanteAlighieriRotterdam

TWENTE
URL: www.dantetwente.nl
Voorzitter: mw. H.C. Koiter (waarnemend)
Contact: http://www.dantetwente.nl/contact/

UTRECHT
URL: www.danteutrecht.nl
Voorzitter: dhr. Jeroen Torenbeek
voorzitter@danteutrecht.nl
Secretariaat: secretariaat@danteutrecht.nl